Co hodiny umí?

Tyto hodiny jsou plně funkční bez obnovování webových stránek. Hodiny používají přesný čas, konkrétně český (středoevropský) čas na našem serveru. Ten je pravidelně synchronizován přes internet. Nezáleží tedy na tom, jaký čas má návštěvník stránek nastavený na svém počítači. Hodiny budou vždy používat přesný (český) čas.

Jak na to?

Pomocí formuláře vygenerujete krátký kód, který pak vložíte do zdrojového kódu svých webových stránek. Můžete si zvolit barvu hodin a zda se mají zobrazovat sekundy. Pozici přesného času na vašich webových stránkách si určujete sami, podle toho kam kód vložíte. Je dovoleno mírně formátovat vzhled hodin, ale vždy musí být zachováno plné zobrazení hodin a jejich funkčnost.

Formulář pro vygenerování kódu

Zvolte parametry vašich hodin. Náhled, jak budou hodiny vypadat vidíte vedle formuláře. Náhled na hodiny není aktivní, proto nemá korektní čas. Slouží pouze pro představu o budoucím vzhledu. U varianty s bílým písmem nebude pozadí černé, použije se barva pozadí Vašich stránek. Zde slouží černá barva jen pro odlišení písma a podkladu.
Adresa vašich stránek: 09:5814
Barva hodin:
Zobrazovat sekundy:


Máte-li dotaz nebo potíže s vložením přesného času na své webové stránky, napište nám. Pokusíme se Váš problém vyřešit.

Vyzkoušejte také náš kalendář na web.

Další miniaplikace


Kalendář online

Proč kupovat papírový kalendář, když můžete mít online kalendář zdarma a přístupný odkudkoliv? Naplánuj to je český internetový kalendář, kam můžete ukládat své vlastní události a připomínky.

Zjistit více >