Co kalendář umí?

Tento kalendář není statický obrázek. Je to dynamický kalendář, který skutečně změní datum o půlnoci. Není potřeba stránku obnovovat. Kalendář používá přesný čas, konkrétně český (středoevropský) čas na našem serveru. Ten je pravidelně synchronizován přes internet. Nezáleží tedy na tom, jaký čas má návštěvník stránek nastavený na svém počítači. Kalendář bude vždy používat přesný český čas.

Jak na to

Pomocí následujícího formuláře vygenerujete krátký kód. Ten pak vložíte do zdrojového kódu svých webových stránek. Můžete si zvolit barvu štítku na kalendáři, zda má kalendář zobrazovat také svátek nebo číslo týdne. Pozici kalendáře na vašich stránkách si určujete sami podle toho, kam kód vložíte. Je dovoleno mírně formátovat vzhled kalendáře, ale vždy musí být zachováno jeho plné zobrazení a funkčnost.

Vytvořit kalendář na web

Zvolte parametry vašeho kalendáře. Jeho náhled vidíte vedle formuláře. Náhled není aktivní kalendář, slouží pouze pro představu o budoucím vzhledu.

Adresa vašich stránek: Náhled kalendáře
Zobrazovat jméno Zobrazovat týden
Barva štítku:
Barva textu pod kalendářem:Máte-li dotaz nebo potíže s vložením kalendáře na své webové stránky, napište nám. Pokusíme se vyřešit Váš problém.

Vyzkoušejte také náš přesný čas na web.

Další miniaplikace


Kalendář online

Proč kupovat papírový kalendář, když můžete mít online kalendář zdarma a přístupný odkudkoliv? Naplánuj to je český internetový kalendář, kam můžete ukládat své vlastní události a připomínky.

Zjistit více >